Prie virbalų

2018 metų mezgėjų rezoliucija. Tikslai. Svajonės

Eh, kodėl taip lekia laikas? Taip norėtųsi įjungti rankinį kokį stabdį ir pasakyti „ei.. kur leki lyg nuo grandinės?“. Norėčiau persikelti į tuos metus, kai man buvo -niolika 🙂 Bet apie ką čia aš? O taip! 2018 metai gi. Nauji tikslai, nauji siekiai, naujos svajonės. Ir dar pasisek tu man taip, kad Naujieji metai prasidėjo kada? – Pirmadienį!!! Argi nenuostabu? Visi mes gi pradedam sportuoti, laikytis dietos, ir dar visokių beprotiškiausius dalykus laikytis nuo pirmadienio. Idealu tiesiog. Tikriausiai geriau ir būti negali 🙂

Tada pagalvojau, o kaip gi mezgėjos? ar jos turi Naujųjų metų pasižadėjimų sau? O kaip gi! Pasidomėjau, ir panaršiau užsienio mezgimo blogerių tinklaraščius. Na, ne visos turi susirašiusios tikslus, o gal tiesiog jų neturi?

Planų, svajonių, tikslų turiu ir aš. Nors dažnai iš mano tokių pasvajojimų ir užsibrėžimų gaunasi tiesiog „meh..“, bet stengsiuos išpildyti bent keletą.

Taigi, mano 2018 metų tikslai:

  1. Rašyti reguliariai tinklaraštį. (Žinau, ką dabar galvojat „aha, sek pasakas toliau…“ Bet tai juk naujas tikslas, kodėl nepradėti to daryti dabar? Kad ir nuo šio straipsnio?)
  2. Mokintis naujų mezgimo/nėrimo technikų. (Tikriausiai neužtektų viso pasaulio laiko išmokti šio amato subtilybių, bet turėti pagrindus yra labai gerai)
  3. Apžvelgti įvairias mezgimo knygas. (Kadangi kitokiais rankdarbiais nesidomiu, apsiribosiu tik tuom, kas man patinka.
  4. Sukurti daugiau mezgimo video. (Taip, šitas reikalas visai numestas į šoną buvo. Vargšelis mano Youtube kanalas. Bet, stengsiuos jį išbudinti iš Letargo miego, kaip ir šį tinklaraštį).
  5. Stengis laikytis pastovumo, kad nenuvilti tinklaraščio skaitytojų. (Tikiu, kad tokių yra)

Šiam kartui gal tikslų pakaks. Dabar juos reikia įgyvendinti. Sukryžiuojam pirštus, pasiryžtam ir pirmyn!

O kokie jūsų tikslai šiems metams?

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.