Prie virbalų

Ruduo – nauja pradžia ir šiltų mezginių sezonas

 

Ah, jau ruduo… Oficialiai ruduo 🙂 Kur prabėgo vasara? Kodėl laikas taip greitai bėga? Būtent rugsėjo pirmoji man siejasi su nauja pradžia, naujais planais. Mokiniams, ypač pirmokėliams, naujas gyvenimo puslapis, nauji gyvenimo iššūkiai. Šiandien ir aš vedžiau savo mažąją pirmokėlę susitikimui, su antrais namais – mokykla. Širdis daužosi kaip pašėlus, nes pasižiūri į tas mažas, smalsias akeles ir supranti, kad tai naujas gyvenimo etapas ne tik vaikui, bet ir mamai bei tėčiui. Kaip greitai tie vaikai auga, tiesa?

Nors ir lietinga ši diena buvo, bet geriant šiltą kavos puodelį, prisimenu, kaip gimus dukrytei, mokinausi kaip numegzti tą mažą mažą šalikėlį ar kepurytę, kaip bandžiau pamatuoti savo rankų darbo megztuką, į kurį sumezgiau tiek daug meilės ir šilumos. Ah.., tos akimirkos neįkainojamos. O štai dabar, tokią dieną, susiduri su nauju etapu.

Todėl būtent rugsėjis man asocijuojasi su nauja pradžia bei tikslais.  Kai kas, Naujųjų metų naktį, išsikelia sau tikslus, kuriuos atliks per ateinančius metus. Nes juk tai gera pradžia. O kodėl nepradėt nuo rugsėjo 1-osios? Todėl bandau laimę, sukryžiuoju pirštus, laikau kumščius ir žengiam į naują etapą.

O ruduo prasidės su nauju projektu, kurį bandysiu išpildyti su tinklaraščiu http://lapeirdzemas.lt/

Kolkas tegul tai lieka maža intrigėle, bet apsilankykite pas lapes, na, tiesiog nuostabus puslapis, labai užkabinantis, šiltas ir begalo įdomus 😉

Na, ir kaip gi ruduo, be šiltų mezginių? – Niekaip!!! Jau dabar pradedu dairytis naujų siūlų, nes juk reikia papuošti bei sušildyti mažuosius.

Na, toliau manęs laukia mokslai. Kokie? Beabejo – mezgimo! Juk tiek daug dalykų reikia išmokti. Tiek knygų paskaityti, ko anksčiau nedariau (nežinau kodėl).

O kokie Jūsų planai?

 

 

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.