Aš turiu svajonę, kurią bandau įgyvendinti jau kelintus metus. Nors ir labai po truputį, bet mažais žingsneliais, judu savo tikslo link. Išgrįninti tai ko noriu, prireikė labai daug laiko. Vis dar kartais jaučiuosi pasimetusi, ar tikrai tai „tas tikslas“, bet dabar galiu drąsiai teigti, kad TAIP.

TIKSLAS

Mano svajonė buvo tinklaraštis. Vaikystėje, rašydavau dienoraščius, slapčiausias mintis, todėl, kai pasaulis tapo tokiu skaitmeniniu ir viskas persikelė į internetą, pagalvojau, o kodėl gi mano svajonės ne perkelti čia? Taip gimė „Virbaline.lt“

Virbalinė – tai vieta, kur mano pagrindinis hobis – mezgimas, susikerta su mano kasdienybe, šeima, darbu, buitimi. Tai vieta, tas dienoraštis, kuriame galiu rašyti tai ką noriu, ko trokštu. Virbalinė yra mano kambarėlis, kuriame užsidarau ir mezgu savo mezginius, išbandau naujus siūlus, mokinuosi mezgimo meno, bei taip pat, pasidalinu savo atradimais bei išmoktomis pamokomis su jumis.

PAMOKOS

Visos mergaitės mokykloje buvo mokinamos mezgimo. Prisipažinsiu, aš jo nekenčiau, tiesiogine šio žodžio prasme. Visus mezginius, jei juos taip galima pavadinti numegzdavo mano mama. O ji, galiu pasakyti nors niekad tuo neužsiiminėjo, tai nebuvo jos „arkliukas“, bet jos numegzti ar nunerti kvadratėliai toms mano nekenčiamoms darbų pamokoms, budavo tobuli. Tokie lygūs, tvarkingi, iš kur ji taip mokėjo? – nežinau.

Gimus mano mažąjai princesei, supratau, kad visgi mezgimas man įaugęs į genus. Vis akyse stovėdavo tas nertas geltonas kvadratėlis. Kadangi jau numegzti gaminiai parduotuvėse buvo be galo brangūs, nusprendžiau, kad aš pati galiu papuošti savo mergaitę. Todėl nieko nelaukus, nusipirkau siūlų, knygas, virbalus ir pradėjau mokintis. Dar ir dabar mokinuos, todėl šis puslapis ir yra skirtas pasidalinti tuo, ką išmokau.

O jei norite man parašyti, tiesiog pakalbėti ar pasidalinti savo mezgimo istorija, rašykite:

info@virbaline.lt

Iki pasimatymo 😉