lanoso cotonax
Bandau siūlus

Lanoso cotonax siūlai

Kadangi šiuo laikotarpiu, mane apsėdo tikra šalikų/skraisčių mezgimo manija, tai tiesiog negaliu nenusipirkus kažkokių naujų siūlų. Nes seniau, be pusvilnės ar vilnos, jokių siūlų nežinojau. O tai, juk didelė klaida. Šitiek siūlų yra rinkoje, kad taip knieti juos išbandyti, tik va reikia turėti šiek tiek valiutos piniginėje.

Taigi, savo pirkimą pradėjau nuo Lanoso cotonax siūlų. Tiesą pasakius, jau iš seniau, turiu jų vieną matkiuką. Bet kelinti metai, jis vargšas taip ir stovi nenaudojamas. Na ir spalva – balta, kad nežinau kur tokią panaudoti. Kadangi, balta spalva labai, tiesiog labai tepli, tai net rankos nekilo iš jų kažką daryti. O kadangi tuo metu mezgiau viską dukrai, tai kažkaip tas baltumas mane ir atbaidydavo. Gi, kaip žinia, vaikai taip greitai tepasi. Gali net nespėt iš namų išeiti.

Na, šalio schemos išsirinkimas truko tris dienas. Taip taip… gerai perskaitėt, tris dienas. Mezgėjos mane supras 🙂 Rezultatą parodysiu greitu metu.

lanoso cotonax si8lai

Siūlų sudėtis:

50% medvilnė, 50% akrilas

100g – 850m

Rekomenduojamas virbalų dydis: 2,5-3mm

Kolkas siūlas patinka. Švelnus, minkštas, labai lengvai mezgasi, turi net pasakyčiau šiek tiek blizgesio. Nekantrauju kuo greičiau pabaigti šalį ir pasidalinti su jumis įspūdžiais.

Be abejo, tiesiog privalome prieš mezgant pasidaryti mėginuką. Kaip jį daryti? Atsakymas štai čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.