Šalis, šalikas, medvilnė
"Kažkas sau"

Šalis. Lanoso cotonax: medvilnės ir akrilo šokis

Prisimenat, gyriausi, kad pradedu dar vieną skarą? Taip, iš tų Lanoso Catonax siūlų. Kadangi dabar esu apsėsta (tiesiogine šio žodžio prasme) skarų mezgimu, pamačius šią, tiesiog nesusilaikiau. Tai Mari-Liis šalis, raštas tiesiog nuostabus, įpintas kiauraraštis neapkrauna viso vaizdo, o mezgasi super lengvai. Todėl ši medvilnės ir akrilo draugystė mane sužavėjo. Schema yra nemokama, ją galite parsisiųsti štai čia

MEDVILNĖS IR AKRILO ŠOKIS

Medvilnė ir akrilas, kuo puikiausiai tiko šiam raštui. Kadangi dar neturiu daug patirties su kitais siūlais, tai galiu aptarti tik šiuos. Šaliams, lengviems, tokiems vasariškiems (šiuo atveju tokiems lietuviškiems orams kaip ši vasara, jei taip galima ją pavadinti), šis šalis kaip tik.

lanoso cotanax

Mezgiau su 3,5 nr virbalais su valu, į didesnį numerį nekeisčiau, nes man tada gaunasi pakankamai didelės akys ir tada jau visas raštas tampa gigantiškas. O mano siūlo įtempimo įgūdžiai dar nėra tiek išlavinti, kad laikyti vienodą įtempimą. Visada tokiu atveju patariu nusimegzti mėginuką.

Numezgus suslėpiau galiukus ir išskalbiau drungname vandenyje. Bandžiau suformuoti su adatėlėm, ištampyti, kad įgautų formą, bet manau užtektų tiktai atsargiai pagarinti su lygintuvu.

lanoso cotanax

O štai ir manasis rezultatas.

Šis siūlas puikiai tinka nerti ir vasarines kepurytes, lengvutis, švelnutis, ir labai „gaivus“. Tikrai nesuprakaituosit 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.