mezgimas ir mada
Apžvalgos

Žurnalo „Mezgimas & Mada“ apžvalga

Nors praėjo jau daug laiko, tikrai per daug, kad daryti šią apžvalgą, bet geriau dabar nei niekada, tiesa? Meskit dabar į mane akmenį už tokį vėlavimą, o gal, ne, geriau siūlų kamuoliuką, nes jie minkštesni, švelnesni, mmm…. siūlai… Gerai, užsisvajojau.

Taigi, neseniai (žinau, žinau, prieš mėnesį), Lietuvos žurnalų rinkoje pasirodė naujiena. Naujas mezgimo žurnalas!!!! „Mezgimas & Mada“. Sakysit, „Kas čia tokio? Tai tik dar vienas žurnalas“. Na, taip, tai dar vienas žurnalas, bet, kadangi rinkoje tų mezgimo žurnalų ne tiek jau ir daug, tai buvo tikra naujiena. Mezgimas išgyveno vieną netektį, t.y. iš rinkos pasitraukė „Rankdarbių kraitelė“. Tai buvo vienas mano mėgstamiausių žurnalų, kai pradėjau megzti. Nors vėliau, tiesą pasakius, žurnalas suprastėjo. Kažkaip tie patys modeliai, klaidų milijonai, ir nieko gero, nieko naujo (tai ne mano vienos nuomonė, beja). Gaila, bet vieni išeina ir dingsta, kiti atsiranda ir išlieka. Ar ilgam? Laikas parodys.

Tikrai galiu pasakyti, kad su dideliu nekantrumu laukiau pasirodant šio žurnalo. Kai tik pamačiau jo reklamą, pradėjau lakstyti į parduotuvę kasdien, kad tik jo nienas neišpirktų!!! Neišpirko 🙂 Jau pasirodys antras numeris, o vis dar matau užsilikusį pirmąjį 🙂

Na bet gana čia man plepėt. Einam pavartyti žurnalo 🙂

MEZGIMAS & MADA…

Mezgimas & Mada

Užsikaitėt kavos? Aš jau su puodeliu… Pirmiausia pašnekėkim apie kainą. Visi gi mėgstame skaičiuoti 🙂 Šio žurnalo kaina yra 3 eurai. Daug ar mažai? Spręsti jums. Aš nežinau, man asmeniškai daugoka. Bet gal tai ir suprantama, dabar viskas brangsta, tiražas kainuoja, atlyginimus gi reikia mokėti visiems. Čia juk ne toks žurnaliukas, kur paspaudei Print ir tau spausdina nespalvotas kopijas. Bet kaip pirmam susipažinimui, nusipirkau, nes smalsumas buvo begalinis.

Mezgimas & Mada

Be to, na ta žalia spalva mane papirko. Labai mane papirko ta žalia spalva. Nesu koks gamtos vaikas, kad vien žaluma akyse, bet tos ryškios spalvos, mane kiekvieną kartą paperka. Patinka, kai žurnalas išsiskiria iš visos gausumos. O beje, naujasis Mezgimas & Mada žurnalas, dabar išeis laaaabai ryškus, taip ir vėl verčia ieškoti toje piniginėje tų 3 eurų 🙂 Spalvų manjakė aš, ir nieko nepadarysi.

Taip pat akį patraukė ir nuostabioji Eglutė Straleckaitė. Nuostabi panelė, ne ne, aš jos nepažįstu asmeniškai, bet na tiesiog iš jos sklinda tokia šiluma, nemoku apibūdinti… (išėjau žodyno ieškoti…) 😉

Žurnalas, turiu paminėti ne toks jau ir plonas… (kažkodėl fotoaparatas nusprentė, kad stalo printas yra įdomesnis ir ryškesnis, nei žurnalo storis)

Mezgimas & Mada

PIRMIEJI PUSLAPIAI…

Mezgimas & Mada

 

Čia nieko naujo nepasakysiu, juk kiekvienas žurnalas prasideda redaktorės (šiuo atveju projekto kolektyvo) žodžiu. Ne į temą, bet kaip man patinka ką tik atspausdinto žurnalo ar knygos kvapas. Kažkas tokio…

Naujas projektas „Mezgimas & Mada“ kviečia pamėgti mezgimą iš naujo…“ Na ir tikrai, toks kvietimas įkvepia mezgimui. Jeigu aš nemegzčiau, tikrai užsimanyčiau. Kadangi žurnalas vadinasi „Mezgimas & Mada“, nepamirštama pakviesti ir pasidairyti po pasaulines dizainerių kolekcijas. Juk mezginiai irgi didelė mados dalis.

Žurnalo kolektyvas nepamiršo ir savo būsimų skaitytojų, užsiminę apie galimybę pristatyti savo darbelius žurnale. Sekančiame numeryje atsiras ir „Svečio rubrika“. (ką tik atsirado antroji priežastis vėl pirkti žurnalą…). Manau, tai tikrai suintriguos mezgėjas.

Na, o čia užmeskime akį į pasaulio mezginių mados tendencijas…

mezginių mada

Man, kaip skaitytojai, norėtųsi daugiau tų mados tendencijų, daugiau nuotraukų, gal net ir detalesnės apžvalgos. Bet aišku, tobulumui ribų nėra, ir gal ateitį taip ir bus. Kas čia gali žinoti. Bet prie kiekvienos nuotraukos yra ir dizainerio vardas bei pavardė, todėl, mes būdami labai išmanųs, galime „pasigūglinti“ taip?

O toliau įdėsiu nuotraukų, tiesiog akim paganyti. Aiškių schemų, modelių tikrai nedėsiu, juk kiekvienas galime nusipirkti arba paprašyti jei kas turi, kad nufotografuotų norimą modelį. Todėl, patikrinam ar dar nesibaigė kavos puodelyje jūsų kava, ir grožimės toliau. Aš jau nusižiūrėjau modeliuką, tik nežinau ar tokį įveiksiu, na, gal kadanors…

Argi ne nuostabios spalvos? Kokios ryšios, mmmm, tiesiog negaliu atsigrožėti vien į spalvas…

wp_20161116_13_29_39_pro wp_20161116_13_29_56_pro

Kaip gi mezgimo žurnalas be detalių schemų? Taip?

wp_20161116_14_33_39_pro

Va šiuos šalikėlius ir aš jau nusižiūrėjau. Būtent tuos garbanotus. Nežinau kaip žiemą, bet rudeniui-pavasariui, manau jie kaip tik. Tik kai šio siūlo ieškojau, tai neradau.

wp_20161116_14_34_02_pro

Nepamirštama ir mažiausiųjų… (yra taip pat aprašymai)

wp_20161116_14_34_17_pro wp_20161116_14_34_40_pro Mezgimas ir mada

O kaip jums šis zuikutis? Puiki dovana mažyliui…

Tai tiek šį kartą apžvalgos. Žurnalas man patiko, ar pirkčiau dar?…. O kaip jūs manot? 😉

P.S. Šiame straipsnyje pateikiama tik mano subjektyvi nuomonė.

2 komentarai

    • Agneta

      Sveiki,
      Nežinau iš kokio miesto jūs esate. Bet jei iš kauno tai siūlyčiau paieškoti „Casa Lana“ siūlų parduotuvėje, jie ten dažnai turi senų numerių žurnalų. Dar galite bandyti internete, ar kokiose mezgimo grupėse facebook’e.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.